Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
806
0

Настоянка з терну

Спробуйте зробити дивовижно смачний і простий у своєму роді напій з неабиякого терну. Настоянка виходить трохи терпкуватій, а колір і аромат неодмінно вразять всіх любителів домашніх алкогольних напоїв. Розповімо, як зробити теренову настоянку на різній основі.
532
0

Наливка з винограду

Прекрасною альтернативою домашньому провину стане дивовижна, смачна, з яскравим насиченим кольором наливка, яку також можна зробити з винограду. Далі підкажемо пару цікавих способів приготування цього чудового напою.
440
0

Домашнє вино з винограду Ізабелла - простий рецепт

Відомо, що виноград сорту Ізабелла кілька специфічний, однак він ідеально підходить для виготовлення чудового вина. Далі опишемо два максимально докладних способу створення цього чудового напою з яскравим насиченим кольором і вельми делікатним смаком.
418
0

Вино з горобини

Домашні алкогольні напої можна готувати з різноманітних плодів, і восени вино можна зробити з горобини. Напій вийде з абсолютно незвичайним смаком і неодмінно багатьом сподобається. Розповімо, як створити чудове вино з «черноплодки» або червоної горобини.
533
0

Вино з винограду Ізабелла

Домашнє вино не тільки істотно дешевше отриманого виробничим шляхом, але і смачніше. Крім того, в ньому дійсно не буде консервантів і барвників. А отже, саме час робити дивовижний алкогольний напій з винограду сорту «Ізабелла».
426
0

Вино з чорноплідної горобини в домашніх умовах

Чорноплідна горобина зараз в сезоні, а тому багато дачники зіткнулися з проблемою використання цієї не найпопулярнішою ягоди. На ділі ж, черноплодка – прекрасна база для домашнього алкоголю, зокрема вина, про цікаві рецепти якого детально поговоримо далі.
448
0

Домашнє вино з чорноплідної горобини – простий рецепт

Багатьом не дуже подобається терпкий смак чорноплідної горобини і вони просто упускають з виду прекрасну можливість її заготівлі про запас. Ідеальне рішення використовувати велику кількість ягід - зробити чудово ароматне, насичене домашнє вино.
265
0

Вино з яблук і чорноплідної горобини

Заготівля домашнього вина – завжди непростий і досить тривалий процес, але результат, як правило, повністю виправдовує всі старання. Крім іншого ви зможете власноруч варіювати смак домашнього вина, використовуючи різні сорти яблук.
342
0

Настоянка з чорноплідної горобини на горілці

Особливим смаком і ароматом володіє настоянка, приготована за описаним далі докладним рецептами. Розповімо, як створити цей дивний напій з черноплодки на основі горілки і підкажемо, якими інгредієнтами можна доповнювати базовий склад.
493
0

Вино з родзинок в домашніх умовах – рецепт

Спробуйте виготовити чудове домашнє вино досить незвичним способом - з родзинок. Цей напій вийде з дуже незвичайним смаком, дуже солодким і точно всім любителям домашнього алкоголю сподобається.