» » Варення з чорноплідної горобини через м'ясорубку

Варення з чорноплідної горобини через м'ясорубку

Варення з чорноплідної горобини через м'ясорубку
Сьогодні розповімо в рецептах, як приготувати незрівнянне варення з ягід чорноплідної горобини через м'ясорубку.

Смачне варення «П'ятихвилинка» з яблук і чорноплідної горобини через м'ясорубку


Інгредієнти:

 • чорноплідна горобина – 15 кг;

 • ароматний сорт яблук – 15 кг;

 • цукровий пісок – 23 кг;


 • Приготування
  Ягоди горобини акуратно відокремлюємо від непотрібних нам гілок і складаємо їх у глибокий друшляк, який після виставляємо під струменем проточної води і промиваємо. З яблучок видаляємо серцевинки і якщо вони з товстою, щільною шкіркою, тоді тонко зрізаємо її. Половину яблук нарізаємо на дуже дрібненькі кубики і відставляємо їх в сторону, а решту фруктів пропускаємо разом з половиною цукру через велике сито м'ясорубки.
  Також чинимо і з горобиною: половину її відкладаємо, а другу половину подрібнюємо упереміж з цукровим піском. Тепер з'єднуємо перемелені фрукти в одну велику, нержавіючу каструлю, сюди ж викладаємо відстрочені яблучні кубики з рештою ягодами, перемішуємо всю суміш і відправляємо на конфорку включеної плити. Варимо ароматне варення 5 максимум 7 хвилин і відставляємо сковороду в сторону на 3-4 години. Потім повторюємо процес протягом такого ж часу і розливаємо готове варення, по стерильним, скляним банкам. Укупориваем їх до упору кришками і коли все охолоне відправляємо в камеру холодильника для зберігання.

  Рецепт варення з чорноплідної горобини і сливи з лимоном


  Інгредієнти:

 • горобина (чорноплідна) – 17 кг;

 • сливи – 13 кг;

 • великий лимон – 1 шт.;

 • дрібний цукор – 25 кг.


 • Приготування
  Всі фрукти та ягоди ретельно вимиваємо. Беремо м'ясорубку і пропускаємо через її велике сито всю черноплодку. Слідом за нею, в ту ж ємність пропускаємо лущені часточки синіх слив. Міняємо на більш дрібне сито і вже через нього прокручуємо розрізаний на зручні частини лимон. Перемішуємо вміст каструлі, поступово підсипаючи у неї дрібний цукор.
  Далі відправляємо ємність на пальник плити і, перемішуючи, варимо його близько 20 хвилин. Потім відносимо каструлю в місце попрохладней і залишаємо там на 6 годин. Виставляємо ласощі знову на включену плиту і, проваріть його 8 хвилин, рівномірно розподіляємо по прожареним в духовці банкам. Укупориваем їх також підсмаженою кришками і після того, як варення досягне кімнатної температури прибираємо його.
  Додав: admin | 18-11-2016, 21:08
  Переглядів: 216