» » Як правильно пити лікер?

Як правильно пити лікер?

Як правильно пити лікер?
Загальні правила того, як правильно пити лікер, схожі для всіх різновидів цього напою: лікери обов'язково п'ють максимально охолодженими і сервірують в невеликих чарках, але у кожного з видів також є і свої зокрема, яким ми вирішили присвятити цей матеріал.

Як правильно пити лікер Амаретто?


Італійський лікер Амаретто відрізняється від своїх побратимів легкою гіркуватістю і вираженим мигдальним смаком і ароматом. Під час приготування напою дійсно використовується мигдаль і трохи спецій, значно збагачують смак продукту.
Якщо ви вирішили пити Амаретто в чистому вигляді, то доповніть лікер парою кубиків льоду або краплею лимонного соку. Італійський мигдальний лікер також часто стає частиною коктейлів, його додають у каву і гарячий шоколад, а також змішують з іншими безалкогольними напоями.

Як правильно пити вершковий лікер Бейліз?


Одним з найпопулярніших лікерів вважається ірландський вершковий лікер Бейліз. Не дуже міцний, досить солодкий, має густу консистенцію і приємний карамельний смак. Завдяки останній парі характеристик Бейліз зайняв почесне місце в числі фаворитів у кондитерів, які додають лікер до десертів і морозива. Часто Бейліз і з'єднують з кавою, замінюючи вершки. Якщо вирішите сервірувати лікер самостійно, то розлийте його по лікерним чарках, попередньо добре охолодивши.

Як правильно пити лікер Піна Колада?


Піна Колада полюбилася багатьом своїм приємним тропічним смаком. Це не міцний лікер на основі рому і кокосового молока , який є інгредієнтом популярного однойменного коктейлю, але мало хто знає, що його можна пити і самостійно. Чарку охолодженого лікеру часто подають на десерт до чашки кави або в супроводі солодкої випічки і фруктів. Ті, кому напій здасться надмірно нудотним, можуть розбавити його тропічним соком або
Як правильно пити лікер?
покласти в лікер кубик льоду.

Як правильно пити лікер Шерідан?


Пляшка Шерідан складається з двох секцій: перша наповнена вершковим лікером, а друга – кавово-шоколадний. Як і інші лікери, його можна додати до кави або пити охолодженим з кубиком льоду. Оригінальна пляшка дозволяє подати напій ефектно наливши його двома шарами, для цього слід просто обережно налити лікер вздовж стінки чарки, тримаючи пляшку вгору секцією з шоколадним лікером.
Додав: admin | 22-09-2016, 20:50
Переглядів: 91