Як різати манго?

Як різати манго?
Нарізування манго - процес досить непростий, так як всередині фрукта є велика кісточка, яку складно вирізати. Знаючи правильні способи різання цього плоду, можна легко впоратися з труднощами.
Перед тим, як різати манго, слід визначити його зрілість по запаху і текстурі. Дозрілий плід пружний і має насичений аромат дині і абрикоса, а значить, і нарізати його буде легше, ніж недозрілий. Розглянемо технологію нарізування манго кількома способами.

Як правильно різати манго з кісточкою?


Промийте плід манго під холодною проточною водою і витріть серветкою. Озброїтеся гострим ножем із зубчиками. Поставте манго у вертикальному положенні на обробну поверхню і візуально відзначте розташування кісточки в центральній частині плоду. Відріжте шматок м'якоті приблизно в 25 см з одного боку і точно такий же шматок з іншого. Манго поділено на три частини: два крайніх шматка з м'якоттю, а всередині середньої розташована кістка.
Як різати манго?

Тепер слід очистити м'якоть від шкірки, не втративши сік плоду. Для цього м'якоть крайніх шматків надрізається, не зачіпаючи шкірки манго. Перед тим, як манго порізати кубиками, гострим ножем зробіть поздовжні і поперечні надрізи на відстані близько 1 см один від одного, злегка виверніть м'якоть навиворіт і зріжте кубики прямо в тарілку.
Як різати манго?

Як різати манго?

Шматок з кісточкою очистіть від шкірки і обріжте м'якоть навколо кістки. Нарізане манго краще вживати в сирому і охолодженому вигляді, щоб пом'якшити маслянистий смак плоду.

Як красиво і правильно порізати манго?


Перед тим, як порізати манго, приготуйте овощечистку і тримач для кукурудзи. Ці кухонні інструменти допоможуть манго порізати швидко і легко. Проводячи овочечисткою зверху вниз, зніміть шкірку з плоду.
Як різати манго?

Відріжте верхній і нижній кінчики манго для утворення плоскої поверхні. Вставте тримач для кукурудзи у верхню і нижню частини манго, для більшої зручності під час нарізки.
Як різати манго?

Тримаючись однією рукою за тримач, зробіть поздовжні надрізи по всій м'якоті манго, торкаючись кісточки.
Як різати манго?

Зріжте отримані шматочки ножем, рухаючи ним зверху вниз, як і при очищенні від шкірки і насолоджуйтеся смаком свіжого манго.
Як різати манго?
Додав: admin | 18-11-2016, 22:33
Переглядів: 983