» » Як зварити згущене молоко без банки?

Як зварити згущене молоко без банки?

Як зварити згущене молоко без банки?
Немає нічого легше і простіше, ніж зварити згущене молоко прямо в банку. Але буває таке, що ласощі продається в розливне вигляді. Повірте, це не привід для засмучення, і вихід теж є. Можна отримати смачну варену згущенку і без банки, а як, ми вам зараз розповімо.

Як зварити згущене молоко без банки на плиті?


Отже, нам буде потрібно невелика алюмінієва каструля. Виливаємо в неї згущене молоко і ставимо посуд на невеликий вогонь. Доводимо вміст до закипання, не забуваючи постійно помішувати масу дерев'яною ложкою. Після цього зменшуємо вогонь і варимо згущене молоко до бажаної густоти та кольору. Пам'ятайте, якщо не перемішувати ласощі, воно не тільки пригорить, але й утворює на стінках жорстку кірку.

Як зварити згущене молоко без банки в мікрохвильовці?


Беремо 2 посуду: в широку миску наливаємо трохи води і зверху встановлюємо чашу поменше. Виливаємо в неї згущене молоко і ставимо конструкцію в мікрохвильовку. Закриваємо прилад кришкою, виставляємо максимальну потужність і готуємо 5 хвилин. Після цього згущене молоко ретельно перемішуємо і відправляємо ще на 5 хвилин у мікрохвильовку. Повторюємо ці дії до тих пір, поки ласощі не досягне бажаної густоти. Після цього викладаємо варене згущене молоко в чисту баночку і подаємо до столу зі свіжим батоном або печивом .

Як зварити згущене молоко без банки в мультиварці?


У чашу мультиварки виливаємо звичайне згущене молоко, вибираємо програму «Випічка» і готуємо хвилин 15 не закриваючи прилад кришкою. За цей час кілька разів помішуємо ласощі, щоб воно не підгоріло і не прилипло до стінок посуду. Готову варену згущенку перекладаємо на блюдце і подаємо до чаювання або промазуємо нею бісквітні коржі і формуємо смачний домашній тортик.
Як зварити згущене молоко без банки?

Як зробити варену згущенку без банки?


І наостанок, пропонуємо вам ще один цікавий і простий спосіб приготування вареної згущенки без банки. Він полягає в тому, щоб зварити ласощі в духовій шафі. Спосіб, безумовно, довгий, але зате зовсім не доставить вам проблем. Отже, згущене молоко виливаємо в глиняний горщик і прикриваємо трохи кришечкою. На дні духовки встановлюємо велику миску, наповнену водою. При нагріванні вона дасть пар, і молоко не пригорить. На решітку ставимо наш горщик, закриваємо дверцята і тушкуємо згущене молоко години на 3. Найголовніше, не забувайте при необхідності додавати в нижню ємність воду.
Додав: admin | 28-04-2016, 21:25
Переглядів: 581