» » Як зробити попкорн в домашніх умовах?

Як зробити попкорн в домашніх умовах?

Як зробити попкорн в домашніх умовах?
Сьогодні ми розповімо, як приготувати улюблені ласощі відвідувачів кінотеатрів - попкорн. Для цього необхідно придбати або виростити у себе на ділянці кукурудзу для попкорну, і приділити зовсім небагато часу для приготування продукту. Домашній попкорн виходить не менш смачний, ніж покупної, а його смішна собівартість буде чудовою мотивацією для власноручного приготування.

Як зробити солодкий попкорн в домашніх умовах в карамелі на сковороді?


Інгредієнти:

 • кукурудза для попкорну – 60 г;

 • олія рослинна без аромату – 55 мл;

 • пісок цукровий – 220 г;

 • вода очищена – 40 мл;

 • харчова сода – 10 г;

 • сік лимонний – 4-5 крапель.


 • Приготування
  Спочатку підготуємо сам попкорн. Для цього в сковороду з товстим дном і високими бортиками наливаємо рослинне без аромату масло та розміщуємо її на вогні. Його інтенсивність при цьому повинна бути трохи вище середньої. Всипаємо тепер в сковороду кукурудзу для попкорну і тут же прикриваємо кришкою. Через кілька секунд будуть чути характерні звуки, що буде свідчити про правильному перебігу процесу. Зернятка розкриваються, перетворюючись в попкорн. За весь час смаження періодично струшуємо сковороду, щоб нерозкриті зерна опустилися на дно, а розкриті не підгоріли. Після того як поплескування в сковороді припиниться знімаємо її з вогню і починаємо готувати карамель.
  Насипаємо в товстостінний сотейник або казан цукровий пісок, вливаємо зовсім трохи водички і додаємо сік лимонний. Ставимо каструльку на вогонь трохи нижче середнього і залишаємо на деякий час у спокої, лише спостерігаючи за процесами, що відбуваються з боку. Коли цукор почне плавитися, приймаючи рідку консистенцію, нахиляємо посудину потроху то в одну, то в іншу сторону, змочуючи нерозчинені кристали для прискорення процесу. Помішувати вміст посуду в цей момент не рекомендується, поки весь цукор не розплавиться. Потім починаємо заважати акуратно карамель, щоб вона не підгоріла, і прогріваємо її до отримання красивого бурштинового кольору.
  Тепер дуже швидко всипаємо в карамельну масу соду, також швидко розмішуємо вспенившуюся субстанцію і виливаємо її на попкорн, намагаючись рівномірно розподілити. Перемішуємо все швидко і акуратно, спішно переміщаємо на деко, вистелене пергаментным листочком і розрівнюємо, викладаючи попкорн в карамелі одним шаром.
  Залишаємо попкорн в карамелі для застигання хвилин на сім і можемо пробувати.
  Процес приготування солодкого попкорну можна значно спростити. Смак готового продукту в даному випадку дещо відрізняється від того, що приготований за вищеописаною технологією, але за відсутності вільного часу даний спосіб просто знахідка. Кукурудзяні зерна додаємо в сковороду, перемішуємо, щоб масло рівномірно їх покрило, а потім додаємо цукрову пудру і знову перемішуємо. Прикриваємо після цього сковороду кришкою і чекаємо закінчення процесу приготування і розкриття всіх зерен. Цукор при прогріванні розплавиться і додасть попкорну карамельний смак.

  Як смажити солоний попкорн в домашніх умовах в мікрохвильовці?


  Інгредієнти:

 • кукурудза для попкорну – 25 г;

 • олія рослинна без аромату – 25 мл;

 • сіль дрібна «Екстра» – за смаком.


 • Приготування
  Беручись готувати попкорн в мікрохвильовій печі, вибираючи для цього посуд, враховуємо, що кукурудза при цьому значно збільшується в об'ємі і з запропонованого її кількості вийде попкорну об'ємом приблизно
  Як зробити попкорн в домашніх умовах?
  як одна літрова баночка.
  Поміщаємо кукурудзу в скляну миску, збризкуємо рослинним маслом, підсолюємо за смаком і перемішуємо. Прикриваємо посудину скляною кришкою або другий тарілкою і ставимо в пристрій. Налаштовуємо його на потужність 800 Вт і встановлюємо таймер на п'ять хвилин. Після закінчення відведеного для приготування часу, залишаємо ємність з попкорном в мікрохвильовій печі ще на пару хвилин. І тільки після цього виймаємо з мікрохвильовки і насолоджуємося.
  Аналогічним способом можна приготувати і солодкий попкорн в мікрохвильовій печі, замінивши сіль цукровою пудрою. Нею необхідно щедро посипати змащені маслом кукурудзяні зерна.
  Додав: admin | 9-05-2016, 20:53
  Переглядів: 294